Bugün
Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi

Sizi hala eskisi gibi seviyor mu test edin

Salı, 5 Kasım 2013
djkorku

Uzun süreli evlilikler ve birlikteliklerde birçok kadının içinde ‘Acaba beni hala eskisi gibi seviyor mu?’ sorusu vardır ve bunun cevabını bulabileceği bir ipucu arayıp durur.

Aşık olan ve bir ilişki yaşayan birçok kişi, bir süre sonra aynı soruyla karşı karşıya kalır; “Acaba beni hala beni seviyor mu?” Eğer siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, aşağıdakileri dikkatlice okuyun ve kararınızı verin. Sadece sizi özlemek istediğini söylemek için arıyorsa, beraber zaman geçirmek için programını iptal ediyorsa, evet sizi kesinlikle seviyor.

Eğer sizi hala seviyorsa…

– İşinizin nasıl gittiğini merak eder, onunla daha az zaman geçireceğinizi bildiği halde terfiyi kabul etmenizi ister. Sabah işe gidiş saatlerinizi ya da öğrenciyseniz bütün bir haftanın ders programınızı ezberler.

– Çok ilgi duymasa da, sadece sizi mutlu etmek için üç saat süren bir konsere gelir, sizinle beraber olabilmek için yaptığınız aktivitelere katılır.

– Bazen sadece ne yaptığınızı merak ettiği için, bazen işiniz, arkadaşlarınız ya da dünyada olan bitenlerden konuşmak için, bazense sadece sizi özlediğini söylemek için arar.

– Ailesine ve arkadaşlarına sizi, okulunuzu, işinizi, başarılarınızı, yeteneklerinizi ve arkadaşlığınızı anlatır.

– Onlardan hoşlansa da hoşlanmasa da ailenize ve arkadaşlarınızla, sizi mutlu edebilmek iyi geçinir. Hatta özel günlerde onları aramayı kesinlikle ihmal etmez. Hediyeler de alırsa bu sizi şaşırtmasın.

– Yoğun olmasına rağmen, ilişkiniz için zaman yaratır. Moraliniz bozuksa planlarını iptal eder ve sizin için bir program hazırlar. Özel bir gün olmasa da size hediyeler ve kartlar verir.

– Her yaptığı hareketle bunu göstermesine rağmen, sık sık “Seni seviyorum” der.

Eğer sizi sevmiyorsa…

– Arkadaşlarıyla beraber olmak için sizinle yaptığı planları değiştirir ya da iptal eder.

– Onda beğenmediğiniz özellikleri söylemenize rağmen bunları hiç dikkate almaz, sizin nefret ettiğiniz ancak arkadaşlarının çok beğendiği sakalını kesmez mesela.

– Bir sonraki buluşmanızdan sonrası hakkında hiç konuşmaz, gelecekten bahsettiğinizde konuyu değiştirir.

– Sizi iş arkadaşlarıyla gittiği toplantılara çağırmaz, arkadaşlarını sizinle tanıştırmaz.

– Elinde kırmızı güllerle birden kapınızı mı çalacağını, yoksa son anda buluşmanızı iptal mi edeceğini tahmin edemez.

Sizi hala eskisi gibi seviyor mu test edin başlıklı içerik için hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu siz yapın.

RADYOMUZ

 
 
RADYO HOSTİNG
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Günlük burç yorumlarımızı okuyabilir, kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık


Yeni bir üyelik al, yada şifrenizi mi unuttunuz?

Kategoriler
Son Yorumlar
allah anlamlı sözler anne ayrılık ayrılık sözleri ayrılık şiirleri AŞK HİKAYESİ aşk aşk mesajları aşk sözleri aşkım aşk şiiri aşk şiirleri baba ben BENİ cion posse dost en güzel şiirler etkileyici sözler gece gözlerin güzel güzel sözler hasret hayat hikaye hikayeler hikayesi komik kral oyun MÜZİK oyun oyna roket oyun sen seni sevgi sevgili yalan yalnızlık yeni şiirler çoçuk şiir şiirler şiir sitesi
Copyright © RadyoMaviGece – Türkiye'nin – Radyo – Müzik – Şiir – Eğlence Sitesi - Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi