Bugün
Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi

Kalbime Anlat Sevgili..!

Pazartesi, 27 Mayıs 2013
venus
Kalbime Anlat Sevgili..!

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüreğimdekileri anlatacak sözcükleri bulamıyorum. Başka bir dil lazım, başka bir anlatım şekli, belki de kalp okumayı öğrenmek!

 

Bu yürek kendini kurban seçiyor sana, benimle ilgisi yok; tüm kararları tek başına veriyor. Sana akmak istiyor ırmak gibi, önünde durulmuyor.

 

Kendi kalbime yabancı gibiyim. Söz geçiremiyorum. Kafasına eseni yapıyor. Onun büyük sevdası karşısında hayranlık duymamak mümkün değil.

 

Seni sevmeye yemin etmiş bir kere, sözünden dönmüyor. Başkalarını çıkardım karşısına, “önyargılı davranma, bak bir kere” dedim. Öyle bir inatla sevmiş ki seni, bana mısın demiyor.

 

Aşk dediğin, bir çeşit delilik! Akıllı insan işi mi; geceler boyu tavana bakıp başka bir yüreği düşünmek? Akıllı insan işi mi; belki de bir ömrü, olmayacak duaya amin diyerek geçirmek?

 

Ben kalbimi anlayamıyorum. Ne buldu sende, neyini sevdi, bilemiyorum. Aslında biliyorum da, dedim ya kelimeler yetmiyor, anlatamıyorum!

 

Yürekten sevdiğin insanlarla aranda bir telepati oluştuğunu biliyor musun? Tam seni düşünüyorum mesela, telefon çalıyor. Bir bakıyorum arayan sensin. İçim sıkılıyor sabah saati nedensiz, seni arıyorum. Bakıyorum sesin bozuk, keyifsizsin. Anlıyorum ki, benim de sıkıntımın nedeni sensin.

 

 

O duygusal bağın adı ne bilemiyorum. İster telepati de, ister sezgi, yine de bizi birleştirmeye yetmiyor işte! Oysa şu karşı koltukta oturuyor olmalıydın! Olmalıydın çünkü o koltukta oturmaya değecek başka kimseyi bilmiyor kalbim.

 

Ne dil döktüm yüreğime, bilemezsin. Vazgeçsin, bıraksın seni diye neler vaat ettim. Hiçbirine kanmıyor. Sana kurulmuş bir kere, öldürsen dönmüyor.

 

Uzun uzun konuştum yüreğimle, sevecek başkalarının da çıkacağını söyledim.

 

Asla dinlemiyor!

 

Sana dönmüş yüzünü, kıbleye döner gibi. Hep aklı gelişinde, yolunu gözlüyor. Olmayacağını mantıkla anlatmaya çalışıyorum.

 

Kızıyorum, seviyorum, sövüyorum ama nafile! İstersen gel de, bir kere de kendin söyle..!

1. Yorumlar yazarken Türkçe kurallarına uyulması zorunludur.

2. Her üye yazdığı yorumdan kendisi sorumludur.

3. Küfür, argo ve hakaret içeren yorumlar asla yayımlanmaz.


Kalbime Anlat Sevgili..! başlıklı içerik için hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu siz yapın.

RADYOMUZ

 
 
RADYO HOSTİNG
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Günlük burç yorumlarımızı okuyabilir, kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık


Yeni bir üyelik al, yada şifrenizi mi unuttunuz?

Kategoriler
Son Yorumlar
allah anlamlı sözler anne ayrılık ayrılık sözleri ayrılık şiirleri AŞK HİKAYESİ aşk aşk mesajları aşk sözleri aşkım aşk şiiri aşk şiirleri baba ben BENİ cion posse dost en güzel şiirler etkileyici sözler gece gözlerin güzel güzel sözler hasret hayat hikaye hikayeler hikayesi komik kral oyun MÜZİK oyun oyna roket oyun sen seni sevgi sevgili yalan yalnızlık yeni şiirler çoçuk şiir şiirler şiir sitesi
Copyright © RadyoMaviGece – Türkiye'nin – Radyo – Müzik – Şiir – Eğlence Sitesi - Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi