Bugün
Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi

Flört etmek zayıflatıyor :-))

Çarşamba, 6 Kasım 2013
djkorku

Kolombiya Üniversitesi’nden biyologlar flört döneminde kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla enerji harcadığını tahmin ediyor.

Bulgular 16 ülkeden yaşları 18-50 arasında değişen kadın-erkek gönüllülerin incelendiği araştırmaya dayanıyor. Uzmanlar kadınların dışarı çıkmadan önce saç, kıyafet, makyaj ve diğer kadınsal mevzular için harcadığı enerjiyi ölçtüler. Flört etmenin kapsamında ise internet üzerinden yazışmak dahi bulunuyor.

Sonuçlar, kadınların hazırlanma sürecinde her dakikada 100 kcal yaktığını gösteriyor. Erkekler ise sadece 60 kcal yakıyor.

Ancak erkekler kadını etkilemek için daha fazla enerji harcıyor. Kadınlar hazırlanma evresinden sonra işleri erkeklere bırakıyor. Bu süreçte ise erkekler 90 kcal yakarken, kadınlar sadece 30 kcal enerji yakıyor.

Flört etmek zayıflatıyor :-)) başlıklı içerik için hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu siz yapın.

RADYOMUZ

 
 
RADYO HOSTİNG
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Günlük burç yorumlarımızı okuyabilir, kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık


Yeni bir üyelik al, yada şifrenizi mi unuttunuz?

Kategoriler
Son Yorumlar
allah anlamlı sözler anne ayrılık ayrılık sözleri ayrılık şiirleri AŞK HİKAYESİ aşk aşk mesajları aşk sözleri aşkım aşk şiiri aşk şiirleri baba ben BENİ cion posse dost en güzel şiirler etkileyici sözler gece gözlerin güzel güzel sözler hasret hayat hikaye hikayeler hikayesi komik kral oyun MÜZİK oyun oyna roket oyun sen seni sevgi sevgili yalan yalnızlık yeni şiirler çoçuk şiir şiirler şiir sitesi
Copyright © RadyoMaviGece – Türkiye'nin – Radyo – Müzik – Şiir – Eğlence Sitesi - Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi