Bugün
Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi

Bütün mesele doğru adamı bulmak…

Çarşamba, 11 Aralık 2013
djkorku

Karşınıza çıkan her kişi için uzun veya kısa süren sınavlarınız var; “o doğru kişi mi?” Elbette boşuna zaman kaybetmek istemiyorsunuz. Sabahları yalnız uyanıp, telefonunuzda “günaydın güneşim” yazan bir mesaj görmediğiniz için güne gergin başlıyorsunuz.

Annenizin günün olmadık saatlerinde arayıp sorular sorması sinirinizi bozuyor. Her sabah dayanmak zorunda olduğunuz şu trafik yüzünden zaten güne kötü başlamamak gibi bir şansınız yok.

Yeni gelen müdür sizinle uğraşıp duruyor. Aynı ortamda çalıştığınız insanlar arasında en çok çalışan sizsiziniz ama kimseye yaranamıyorsunuz. Üstelik mesaiye kalmak gibi görevler, bekar ve yalnız olduğunuz için size veriliyor. Evli ve çocuğu olanlar işi bittiği an çıkıyor ve anlayışla karşılanıyorlar.

Zaten oldum olası kadınların anlaşamadığını ve birbirlerini çekemediklerini düşünürdünüz. Tüm yaşadıklarınız sizi haklı çıkarıyor. Neden aynı bölümde çalıştığınız halde diğer kadınlarla aranızda mesafe var? Çekemiyorlar işte!

Eski sevgiliniz sizi sadece aklına sevişmek geldiğinde arıyor. Daha önce de denediniz ama bin tane güzel söz söyleyip kandırarak geldi. Siz barıştığınızı zannederken, o yine ortadan kayboldu. Oysa yanınızda seveceğiniz ve size sahip çıkacak biri olsaydı, siz zaten onun telefonlarını açmazdınız. Veya hırsına yeni sevgilinize telefonu açıp, ona güzelce ağzının payını vermesini söylerdiniz.

Hayat her gün biraz daha ağırlaşıp üstünüze geliyor. Millet sırtını sevgilisine, kocasına dayamış yaşıyor. Bir siz her şeyle tek başınıza uğraşıyorsunuz. Bazıları şanslı doğuyor tabii, sizde şans yok!

Sizin attıklarınızı başkaları alıyor, bir de nikah basıp çocuk yapıyor. Hallerine gülüyorsunuz değil mi? Siz onun ne mal olduğunu bilirsiniz, bahse girersiniz ki, 2 yıla kalmaz boşanırlar. O adam adam değil. Zaten sizinle birlikteyken evlilik kelimesinden bile nefret ediyordu, nasıl evlendi şaşırıyorsunuz değil mi? İşte bazı kadınlar ne cin oluyorlar. İyi kötü demeden, alıp herifi oturdular aşağı. Millet akıllı tabii!

Sizin zaten ucuz ilişkilerde gözünüz yok. Siz karşınıza çıkıp sizi kollarının arasına alacak ve sonsuza kadar gözlerinize bakarak, her kaprisinizi çekecek ve asla sizi kırmayacak o prensi bekliyorsunuz.

Şu ana kadar hayatınızda olan ve ters giden her şeyin sorumlusu yalnızlık ve aşksızlık! Bütün mesele doğru adamı bulmak; o adamı bulun da görsün millet sizden ala kadın var mı?

1. Yorumlar yazarken Türkçe kurallarına uyulması zorunludur.

2. Her üye yazdığı yorumdan kendisi sorumludur.

3. Küfür, argo ve hakaret içeren yorumlar asla yayımlanmaz.


Bütün mesele doğru adamı bulmak… başlıklı içerik için hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu siz yapın.

RADYOMUZ

 
 
RADYO HOSTİNG
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Günlük burç yorumlarımızı okuyabilir, kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık


Yeni bir üyelik al, yada şifrenizi mi unuttunuz?

Kategoriler
Son Yorumlar
allah anlamlı sözler anne ayrılık ayrılık sözleri ayrılık şiirleri AŞK HİKAYESİ aşk aşk mesajları aşk sözleri aşkım aşk şiiri aşk şiirleri baba ben BENİ cion posse dost en güzel şiirler etkileyici sözler gece gözlerin güzel güzel sözler hasret hayat hikaye hikayeler hikayesi komik kral oyun MÜZİK oyun oyna roket oyun sen seni sevgi sevgili yalan yalnızlık yeni şiirler çoçuk şiir şiirler şiir sitesi
Copyright © RadyoMaviGece – Türkiye'nin – Radyo – Müzik – Şiir – Eğlence Sitesi - Radyo Mavi Gece – Radyo Dinle – Müzik Dinle – Sohbet Chat Sitesi – Sinema – Film – Sitesi